Okres wakacji to czas podróży i niezapomnianych przygód! 

Zostając we Wrocławiu również można podróżować, odkrywać nowe miejsca i to z SENSEM! 

Zapraszamy na całodzienne warsztaty podróżnicze (od 8.00 do 17.00), które będą się odbywać w Fabryka Sensu ul. Benedykta Polaka 21/4 (koło Galerii Grunwaldzkiej)

Możesz wyruszyć z nami w taką podróż 1, 2 czy 5 razy.
Przez cały tydzień będziemy podróżować,eksplorować świat,odkrywać nowe zakątki świata.
Codziennie odwiedzimy inne miejsce.
1 dzień warsztatów to koszt 120 zł
5 dni to koszt 450 zł
/cena obejmuje: udział w warsztatach, materiały, wycieczki, obiady, podwieczorki i napoje/
Sami decydujecie w ilu dniach weźmiecie udział. 
Mamy 15 miejsc na każdy warsztat.
Min. liczba uczestników 10 – oznacza to, że jeśli będziemy mieć mniej chętnych, warsztaty nie odbędą się.
Wiek dzieci: 7 – 10 lat

Odmień swoje wakacje! 

Gdzie zawędrujemy:

31.07 – Francja Elegancja – czyli Paryż. Sprawdzimy, gdzie we Wrocławiu można poczuć się jak w Paryżu! Zjemy crepes, które sami zrobimy podczas warsztaty kulinarnego. I będziemy eksperymentować niczym Skłodowska.

01.08 – Rzymskie Wakacje – skąd się wzięła włoszczyzna w Polsce? Sprawdzimy jak się mają warzywa w Ogrodzie Społecznym i zajmiemy się nimi jak mali ogrodnicy. Tym razem nie zjemy spaghetti 😉 ale weźmiemy udział w Marchmallow Challange, gdzie nitki makaronu posłużą nam do budowania. Zorganizujemy piknik w plenerze z własną lemoniadą i pyszną włoską pizzzą!

02.08 – Made in Japan – czyli Tokjo. Sprawdzimy, gdzie we Wrocławiu można poczuć się jak w Japonii. Zmierzymy się z trudną sztuką jedzenia pałeczkami oraz kaligrafią.

03.08 – Złoto Egiptu – tego dnia zrobi się u nas wyjątkowo ekskluzywnie, bo będziemy pracować ze szczerym (dlaczego szczerym?) złotem! Nauczymy się rozszyfrowywać hieroglify i spróbujemy zrobić “żywą” mumię. Na koniec oddamy się przyjemnemu warsztatowi robienia pachnących olejków do ciała.

04.08 – I cóż, że ze Szwecji? Tego dnia powieje kryminalnym chłodem. Będziemy bowiem wgłębiać się w detektywistyczne przygody Lassego i Mai. Zmierzymy się również ze zbudowaniem eco łódzi wikingów (drakkary), aby sprawdzić, czy uda się je utrzymać na rwących wodach pobliskiej fontanny.

* Warsztaty odbywają się również w tygodniu 07.08 – 11.08 
/program zostanie zmodyfikowany, pojawią się nowe kraje/ 

zapisy: [email protected] lub 506 407 668/ 696 500 076