Czwartkowy poranek w Fabryce Sensu obfitował w inspirujące rozmowy, nowe pomysły i koncepcje. Wszystko za sprawą drugiego “Networkingowego Śniadania Coachów” prowadzonego przez Joannę Gawinek. Zgromadziło ono w naszej przestrzeni gości zajmujących się tematyką ludzkiego samopoznania, rozwoju i wykorzystywania osobistego potencjału. Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwsza z nich – warsztatowa – prowadzona była przez Magdę Kozicką.

Coachowie mieli możliwość wzbogacenia swojego warsztatu pracy o nową perspektywę w wykorzystaniu kart Points of You. Dzięki temu ich klienci będą mogli m.in. efektywniej pracować nad realizacją własnych celów, wzmacniać pewność siebie, asertywność czy lepiej zarządzać sobą w czasie.   

Druga – networkingowa część śniadania poświęcona była tematyce rozwoju i promowania własnych biznesów. Głównym celem, jaki przyświecał tej części spotkania była dyskusja na temat kondycji profesjonalnego coachingu w Polsce oraz jego propagowanie. Konkluzją było powstanie projektu, którego celem będzie lokalna społeczna kampania na rzecz rozpowszechniania wiedzy na temat coachingu. “Networkingowe Śniadanie Coachów” było niezwykłą okazją do wymiany poglądów, spostrzeżeń czy wskazówek. Goście nie tylko nawiązali lub odnowili znajomości, ale też mogli zaczerpnąć wiedzy oraz inspiracji z doświadczeń w pracy z klientem od pozostałych uczestników.

Już dziś zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnym “Śniadaniu”, które odbędzie się 16 listopada!