Alessandro Curti, native speaker, prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach znajomości języka. Szczególną uwagę zwraca na umiejętność konwersacji oraz wiedzę z zakresu gramatyki. Podczas lekcji otrzymasz wszystkie materiały, które pozwolą ci utrwalić zdobytą wiedzę.

Alessandro Curti (ur. 1979, Włochy) w 1998 roku dołączył do grupy teatralnej Marcido Marcidorjs Famosa Mimosa, z którą rozpoczął pracę artystyczną trwającą osiem lat, skupioną na regularnej oraz intensywnej pracy z głosem. Wziął udział w ponad dwudziestu spektaklach zespołu. Ukończył DAMS (Wydział Sztuki, Muzyki i Teatru) na Uniwersytecie w Turynie.

W latach 2007–2008 stworzył, wyreżyserował oraz grał w dwóch przedstawieniach: Silhouette; soirée théâtrale-chantante (kabaret teatralny) oraz I teraz: Apokalipsa w Mahagonny (na podstawie libretta Bertolta Brechta do Rozkwitu i upadku miasta Mahagonny Kurta Weila). W tym czasie promował, organizował i prowadził warsztaty teatralne dla młodzieży licealnej. Od roku 2009 mieszka we Wrocławiu i pracuje jako aktor w Teatrze ZAR, prowadzonym przez Jarosława Freta. Bierze udział w tryptyku Ewangelie dzieciństwa i Armine, Sister.

Italiamo insieme! Włoski dla każdego!

Jeśli szukasz kursu nauki języka włoskiego zapraszamy do kontaktu!