FRISowe Zarządzanie Emocjami

Niezwykłe spotkanie z metodologią FRIS pozwalającą zarządzać sobą, poznać siebie, poznać swoje emocje.

INSPIRACJA

Zarządzanie innymi to zarządzanie sobą. Zarządzanie sobą to zarządzanie emocjami. Zarządzanie emocjami to wiedza o tym, jak funkcjonujemy, jakie są nasze naturalne predyspozycje poznawcze oraz jak i dlaczego funkcjonują inni.
Świadome zarządzanie emocjami to w dzisiejszych czasach pożądana kompetencja. Jak ważny jest ten aspekt w naszym życiu wie każdy, kto buduje relacje międzyludzkie w życiu osobistym i zawodowym.To w jaki sposób się komunikujemy, jak podejmujemy decyzje i rozwiązujemy problemy zależy od tego jak świadomie wpływamy na naszą postawę, jak radzimy sobie w chwilach wzburzenia lub wyciszenia emocjonalnego oraz jakie są nasze naturalne predyspozycje przetwarzania informacji.

CEL

W trakcie warsztatu przyjrzymy się czterem perspektywom poznawczym według metodologii FRIS® Style Myślenia, które pozwolą zrozumieć dlaczego dla niektórych z nas emocje są istotne np. w podejmowaniu decyzji a dla innych liczy się logika lub głębsza analiza bez osobistego zaangażowania.

DLA KOGO

Dla rodziców, opiekunów, leaderów zespołu, menedżerów, przedsiębiorców, kierowników, pracowników działów HR.Dla wszystkich, którzy pracują z ludźmi, którzy świadomie budują relacje międzyludzkie, stale podnoszą swoje kwalifikacje w aspekcie zarządzania emocjami.

KORZYŚCI

# poznasz style myślenia i działania wg modelu FRIS®
# dowiesz się, jak można budować relacje z innymi zarządzając swoimi emocjami
# doświadczysz, jak wiedza o sobie przekłada się na komunikację z innymi, efektywność pracy, podejmowanie decyzji, zarządzanie emocjami
# być może znajdziesz rozwiązanie dla obecnego wyzwania w obszarze emocji i relacji, z którym się mierzysz w życiu prywatnym lub zawodowym

24.11..2017, w godzinach od 18:00 do 21:00.

Joanna Gawinek
Coach ICF, Trener rozwoju

Więcej informacji o metodologii FRIS tutaj: www.fris.pl